עידית ג׳רופי בוראת עולמות
כתבה שושנה ויג

מה הופך כותבת לסופרת ילדים? מה הופך אישה דתיה ונשואה אם לארבעה ילדים לסופרת? עידית ג׳רופי שמתגוררת בנתניה ועובדת עם ילדים חיפשה דרך להגשים את עצמה. פגשתי את עידית לפני חודשייים כשחיפשה להוציא לאור את ספרה השני. פגשתי אישה דתיה חרדית. אישה צעירה ומאוד מסקרנת. תמיד הגיעה לפגישה בביתי מלווה באחד מילדיה הקטנים. התשוקה להוציא לאור ספרי ילדים ניכרת אצלה. כאישה דתיה אין לה מחשב וגם הטלפון שלה אינו חכם. הטלפון שלה כשר ואף על פי כן היא מבקשת לפרוץ את תקרת הזכוכית שלה כאמא וכרעיה. אני תוהה מה דוחף אותה לפרסם בזמן קצר שני ספרים. את כל משאביה הנוספים היא משקיעה בכתיבה. היא כותבת ללא תנאים רגילים וכשרציתי לראות את הטקסטים קיבלתי דפים בכתב יד שאנו בבית ההוצאה הקלדנו וסידרנו בעזרת סטודיו לב ארי, בעזרת מגעה של ליליה בן ארי המעצבת אישתו של איתמר שמנהל את הסטודיו. הם הוסיפו לשורות של עידית תמונות דיגיטליות שעיצבו ספר יפהפה. התוצאה הייתה ספרה השני ״בריאת העולם״ ספר מרנין לב.
כאמור, בשנת 2018 עידית ג׳רופי עשתה את הבלתי יאומן היא הוציאה לאור שני ספרי ילדים ״מי אני ומה שמי״ בהוצאת ניב ו״בריאת העולם״. בהוצאת ״פיוטית״ שני ספרי הילדים כתובים בחריזה ובשפה פשוטה. עידית אינה עוצרת וכעת ממשיכה בכתיבה.
כמה מילים על עידית גרופי: מגיל שלוש היא עוסקת בתחום המוזיקלי ניגנה באורגנית ובכסילופון עד גיל שבע ובגיל שמונה רקדה בסטדיו של טובית פרנקל. עד גיל שלוש עשרה..
בגיל ארבע עשרה סיימה את לימודי ההיפ הופ עם תעודת הצטיינות
בגיל 16 עידית ג׳רופי כתבה לעיתוני בית הספר וחזרה בתשובה.
סיפורים ושירים כותבת עידית מגיל מאוד צעיר..היא אהבה את תחום הכתיבה הריקוד והמוזיקה. מילדה כישרונית הפכה לכותבת לילדים.
שאלתיה מדוע היא כותבת לילדים והיא השיבה בפשטות. ״זה דבר שאני הכי אוהבת ואני שמחה ללמד ולכתוב בחרוזים ובשירים הרעיונות מגיעים מדימיוני ומאהבת הכתיבה והיצירה.
כיום עידית ג׳רופי ילידת 1987, יוצרת צעירה אמנית בנשמתה עושה צעדים ראשונים בעולם בין סופרים ויוצרים. התגובות שלהן היא זוכה הן תגובות מחבקות ואוהבות. כולם אוהבים את הכתיבה את הלימוד והמסר החינוכי. ילדים מתחברים אל הכתיבה בחרוזים היצירה האומנותית והחכמה.
נאחל לעידית ג׳רופי הצלחה בעולם של הגדולים !

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן